Pierwszy Krok Bokserski – Zabrze23 lutego 2013 roku w hali MOSiR w Zabrzu odbył się turniej – Pierwszy Krok Bokserski. W zawodach wystartowało 34 zawodników z całego Śląska. Stoczono siedemnaście pojedynków we wszystkich kategoriach wiekowych. Spartan Team Knurów reprezentowało trzech zawodników. W kategorii wiekowej młodzik wystąpił Ernest Śmiałek, który niestety nie znalazł przeciwnika do stoczenia swojego pierwszego pojedynku. Jako drugi w kategorii wiekowej młodzik waga super ciężka stanął w ringu Bartosz Sacha jego rywal to zawodnik z Bytomia Safarian Oskar. Bartosz od początku walki ruszył do zdecydowanego ataku. Nasz reprezentant jest bardzo młodym zawodnikiem, ma dopiero trzynaście lat. Pomimo porażki (przegrał jednym punktem) pokazał się z bardzo dobrej strony i jestem bardzo zadowolony z jego postawy w ringu, co wróży dobrze na przyszłość,powiedział po walce trener Sławomir Tokarz.. Trzeci w kategorii wiekowej Kadet wystąpił Krzysztof Gołaszewski. Jego przeciwnikiem był zawodnik Dąbrowy Górniczej Skubis Marcin. Niestety Krzysztof trafił na bardzo chaotycznie, nieprzepisowo boksującego zawodnika, który faulował, skutkiem czego była przegrana naszego zawodnika. Podsumowując zabrzański turniej trener Spartana Sławomir Tokarz chwalił wszystkich swoich Podopiecznych: “Z walki na walkę moi zawodnicy zdobywają kolejne ringowe doświadczenie, a to jest bardzo ważne sportowej karierze. Ci młodzi ludzie z treningu na trening robią coraz większe postępy. Nasz klub cechuje miła i dobra atmosfera, każdy sobie pomaga i nawzajem wspiera i dlatego Spartan idzie do przodu” !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *