OBÓZ ZIMOWY W ZAKOPANEM !!!Piętnastu zawodników z Klubu Sportowego SPARTAN TEAM Knurów sekcja MMA podczas ferii zimowych trenowało w Zakopanem pod okiem trenera Sławomira Pelca . Uczestnicy byli zakwaterowani w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „COS ZAKOPANE”. Zgrupowanie miało charakter przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu sportowego. Głównym jego celem była poprawa zdolności motorycznych; wytrzymałościowo – siłowych. Zawodnicy poprawiali swoją wydolność tlenową poprzez marszobiegi i treningi na profesjonalnej sali wyposażonej w maty, worki bokserskie oraz siłowni. Wszyscy mogli zapoznać się z szeroką gamą technik używanych MMA/Grappling i poznać wiele różnych metod treningowych, sposoby relaksacji w sporcie jak również techniki masażu klasycznego i sportowego. W tym roku mieliśmy ogromną przyjemnośc z przeprowadzonego treningu przez Agnieszką Wieszczek-Kordus uczestniczkę i medalistkę Olimpiady i jej trenerem klubowym z WKS Grunwaldu Poznań Piotrem Krajewskim. Trenerzy Spartana są bardzo wdzięczni, iż nasz klub mógł skorzystać z tak niesamowitego doświadczenia.Oczywiście obozy organizowane przez nasza klub to nie tylko treningi lecz relaks, dobra zabawa i dużo śmiechu !!! Oprócz ciężkich treningów wszyscy uczestnicy obozu byli poddawani odnowie biologicznej składającej się z basenów oraz sauny. Cieszymy się bardzo, iż obozy organizowane przez nasz Klub cieszą się tak dużo popularnością. W tym roku chętnych było zdecydowanie więcej , niestety ze względów organizacyjnych mieliśmy ograniczoną liczbę miejsc .Postaramy się sprostać wyzwaniom organizując następny obóz sportowy. Na koniec trenerzy oraz zarząd dziękują wszystkim sponsorom , bez których zorganizowanie takiego obozu graniczyło by z cudem.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *