KOLEJNY BARDZO DOBRY TRENER W SPARTANIEW związku z bardzo dużym zainteresowaniem treningami Muay Thai w naszym Klubie oraz stworzeniem dla wszystkich ćwiczących możliwości trenowania pod okiem najlepszych fachowców, Trener Koordynator Sławomir Tokarz podpisał współprace z Panem Pawłem Góreckim, który będzie doskonalił i nauczał naszych podopiecznych. Paweł jest z jednym ( śmiało mogę powiedzieć ) z lepszych trenerów na śląsku jeśli chodzi o sport Muay Thai K-1 Rules. Jestem przekonany, że praca jaką będzie wkładał w rozwój sportowy w naszym klubie przyniesie niebawem wysokie sukcesy sportowe! wypowiada się trener Sławek. Przedstawiamy krótki życiorys Nowego Trenera Spartana Team Knurów :Pasja do współzawodnictwa w walce zrodziła się w Nim w 2000 roku w Przemyślu w tamtejszym klubie Ju-Jutsu, a później również w Szkółce Bokserskiej „Niedźwiadki” do 2006 roku. Równocześnie trenował również w przemyskim klubie Kick-Boxingu rozwijając się wszechstronnie od najmłodszych lat. Muay Thai jako styl wyjściowy było najbliższe jego upodobaniom, dlatego też seniorską karierę kontynuował we Wrocławiu, a następnie do roku 2008 w Piekarach Śląskich w tamtejszej Triadzie. Kolejnym krokiem jego rozwoju jako zawodnika było rozpoczęcie treningów bokserskich w Bytomiu i treningów Muay Thai w gliwickim klubie K.S. Kodokan. Na liście jego zawodniczych osiągnięć znajduje się między innymi: 3. miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski MMA Ju-Jutsu Full Contact, zwycięstwa w ogólnopolskich ligach Muay Thai oraz K1, tytuły laureata turniejów MMA oraz Ju-Jutsu. Rozwój zawodowy i przejście przez wiele szczebli szkolenia jako zawodnik, w różnych stylach walki, skłoniły go do rozwoju w karierze trenerskiej.Od 2009 roku Paweł Górecki był instruktorem Muay Thai w klubie sportowym w Gliwice. Od tego czasu udało mu się stworzyć najmocniejszą i najliczniejszą grupę zawodników Thai boksu w Gliwicach. Podopieczni Pawła Góreckiego startują na najbardziej prestiżowych galach zawodowych w kraju (MMA Attack – walki wieczoru K1, Gliwice Fighting Tournament – wszystkie edycje, Gala MMA Blood Night Coloseum i wiele innych) oraz w europejskich ligach Muay Thai, odnosząc liczne sukcesy, szczególnie w potyczkach z zawodnikami takich klubów jak Raczadam Kraków. Potrafi motywować do tych najbardziej wymagających pojedynków, co potwierdzają wygrywający pod jego okiem zawodnicy.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *