MACIEJ POLOK DOSKONALI ZAWODNIKÓW SPARTANA MACIEJ POLOK JEDEN Z NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE SPECYJALISTÓW OD GRAPPLINGU DOSKONALI ZAWODNIKÓW SPARTANAOd kliku już tygodni w naszym Klubie zawodnicy z sekcji mma/grappling szkolą się pod okiem Pana Macieja Poloka. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu podczas, których chłopcy doskonalą techniki przydatne w walce sportowej. Nasz Mistrz bacznie koryguje błędy oraz naucza nowych technik. Jest to bardzo dobry zawodnik, od którego uczymy się wiele nowych i ciekawych rzeczy – wypowiada się trener Sławomir Pelec. To właśnie dzięki Sławkowi, który bardzo mocno zaangażował się w rozwój sekcji zawodniczej naszego Klubu Pan Maciej zgodził się na treningi indywidualne w naszym Centrum Sportowym.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *