Już w następną sobotę, 1 czerwca zawodnik oraz trener Klubu Sportowego Spartan Knurów Krzysztof Marczuk stoczy swój piąty zawodowy pojedynek w formule MMA. Walka odbędzie się na gali Trophy MMA 2 w szwedzkim Malmo. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik gospodarzy – Muhammed Abdallah, który zastąpi kontuzjowanego Marcusa Oberga w pojedynku przeciwko Polakowi.
„Moim przeciwnikiem miał być utytułowany szwedzki kickboxer Marcus Oberg, jednak doznał kontuzji i zawalczę z jego klubowym kolegą. Prezentuje on nieco odmienny styl, jednak nie cofnę się przed żadnym wyzwaniem.” Dla Mary będzie to powrót do profesjonalnych startów po niespełna dwóch latach przerwy spowodowanej kontuzjami oraz debiut w nowej, niższej kategorii wagowej.
„Lubię się bić, ale muszę zawalczyć mądrze. W najbliższym pojedynku chcę pokazać dojrzałość. To dla mnie ważna walka, dlatego powtarzam sobie każdego dnia przed snem: Mara, nie bij się”.
W przygotowania Krzysztofa zaangażowani są także wyróżniający się szkoleniowcy oraz zawodnicy zaprzyjaźnionych śląskich klubów w tym trener boksu Ireneusz Przywara oraz udekorowany grappler Maciej Polok

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *