Na zaproszenie Proboszcza Parafii Cyryla i Metodego w Knurowie Księdza Andrzeja Wieczorka, nasz Klub zaprezentował pokaz Sportów walki oraz sprawności fizycznej. Techniki oraz umiejętności naszych podopiecznych podobały się wszystkim zgromadzonych licznie na tej imprezie osobą. Wszystkie zebrane środki pieniężne na tym festynie pomogą Parafii zorganizować kolonie dla dzieci i młodzieży naszego miasta. Klub Sportowy Spartan Knurów jest dumny że włożył wkład w tak szczytny cel. Damian Durkacz oraz Kuba Mleczko zawodnicy Spartana mogli porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Robertem Burneika znanym jako Hardkorowy Koksu oraz Pawłem Nastuląmistrzem olimpijskim z Atlanty 1996 roku, dwukrotnym mistrzem świata, trzykrotnym mistrzem Europy, a od 2005 roku zawodnikiem MMA. Panowie byli zaproszeni jako goście honorowi na festynie sportowy w Gliwicach. Dla tych młodych zawodników było to niezapomniane przeżycie stanąć twarzą w twarz z Mistrzami

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *