Była to już dwunasta edycja słynnej imprezy Hadaka Waza (Gołe Techniki) – najstarszego i jednego z największych turniejów MMA w Polsce. Po raz drugi zawody miały miejsce w pięknej Hali Sportowej „Na Skarpie” w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Poszczególne rywalizacje w formułach Grappling oraz MMA odbywały się praktycznie przez cały dzień na dwóch polach matowych i w oktagonie. Trzeba przyznać, że klatka na tego typu imprezie sprawdza się znakomicie i dodaje kolorytu. Dla uczestników to taka swoista namiastka profesjonalnego MMA w amatorskich zmaganiach. W pojedynkach obowiązywały przepisy zatwierdzone przez komisję MMA działającą przy Polskim Związku Ju-Jitsu. Łącznie wystąpiło 189 zawodniczek i zawodników, którzy stoczyli prawie dwieście pojedynków. Pierwszy raz na Hadaka Waza w formule MMA walczyły kobiety. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom ambitnych walk i zdobytych miejsc na pudle .Już po raz kolejny z silnie obsadzonej imprezy SPARTAN do Knurowa przywozi medale :Złoty medal wywalczył Dawid Meller oraz Srebrny medal Krystian Petrusiewicz, który może mówić o wielkim pechu ponieważ po dwóch wygranych pojedynkach zakwalifikował się do finału gdzie uległ zawodnikowi z Katowic po szokującym werdykcie. Na koniec wypowiada się Trener Krzysztof Marczuk “Niektórzy z naszych zawodników mieli pecha bo prowadząc walkę dawali się złapać w końcówce na dźwignię lub duszenie. Ale taki jest ten sport. Trud włożony w codzienne treningi zaowocował dobrymi walkami, ci którym „tego czegoś” zabrakło do zwycięstwa wiedzą nad czym muszą jeszcze popracować” Klub Chciałby podziękować Trenerowi Sławkowi Pelcowi za sekundowanie walk zawodnikom SpartanaGRATULACJE CHŁOPAKI !

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *