Grudzień to okres świąteczny gdzie każdy w rodzinnej atmosferze spędza nie zapomniane chwile. Tak tez było w naszym klubie. Spotkanie Świąteczne jest cudowną coroczną imprezą, na której możemy spotkać się w klubowym gronie, alew troszkę odmienionych rolach niż zazwyczaj. Spartan Tam Knurów dla wszystkich swoich członków oraz sympatyków zorganizował spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli zaproszeni goście:Przewodniczący Rady Sportu w naszym mieście Pan Joachim Machulik oraz na klubowym opłatku nie mogło zabraknąć naszego strategicznego Sponsora Pana Pawła Kobylińskiego wraz z żona Agatą. Trener Sławomir Tokarz podziękował wszystkim obecnym na spotkaniu za tak świąteczna atmosferę a zaproszonym gościom za wparcie bez którego klub nie mógłby się tak rozwijać.Spotkanie świąteczne to także czas podsumowań kończącego się roku. Z przyjemnością przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia w jakich uczestniczył Klub na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.Spotkanie opłatkowe w tym roku było podzielone na dwie części. Pierwsza należała do najmłodszych podopiecznych druga natomiast dla pełnoletnich członków naszego Klubu. W tym roku nie obyło się bez niespodzianek mianowicie zawodnicy w ramach podziękowań odpalili race i fajerwerki był to cudowny moment wypowiada się Trener Sławomir Tokarz. W spotkaniach uczestniczyło 240 osób związanych na co dzień z Klubem Sportowym Spartan Team Knurów. Dla osób , które nie mogły świętować wspólnie z nami składamy serdeczne życzenia:WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZY SPARTAN TEAM KNURÓW !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *