Dwudziestu czterech uczestników z Klubu Sportowego SPARTAN TEAM Knurów w dniach 27.01-01.02.2014 trenowało na Słowacji pod okiem trenera Sławka Tokarza, który był organizatorem oraz Krzysztofa Marczuka. Uczestnicy byli zakwaterowani w hotelu Kerling . Zgrupowanie miało charakter przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu sportowego. Głównym jego celem była poprawa zdolności motorycznych; wytrzymałościowo – siłowych. Zawodnicy poprawiali swoją wydolność tlenową poprzez marszobiegi i treningi na profesjonalnej sali wyposażonej w maty, oraz siłowni. Wszyscy mogli zapoznać się z szeroką gamą technik używanych w Muay Thai oraz MMA/Grapling i poznać wiele różnych metod treningowych, sposoby relaksacji w sporcie.Oczywiście obozy organizowane przez nasza klub to nie tylko treningi lecz relaks, dobra zabawa i dużo śmiechu !!! Oprócz ciężkich treningów wszyscy uczestnicy obozu byli poddawani odnowie biologicznej składającej się z basenów sauny oraz hydromasażu. Cieszymy się bardzo, iż obozy organizowane przez nasz Klub cieszą się tak dużo popularnością. W tym roku chętnych było zdecydowanie więcej , niestety ze względów organizacyjnych mieliśmy ograniczoną liczbę miejsc .Postaramy się sprostać wyzwaniom organizując następny obóz sportowy. Na koniec trenerzy oraz zarząd dziękują wszystkim sponsorom , bez których zorganizowanie takiego obozu graniczyło by z cudem. Chcielibyśmy również podziękować za możliwość treningów na sali należącej do ” SPOJENA SKOVA ” Pani Dyrektor

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *