W Jaworznie, w dniach 28.02.-02.03.2014 odbyły się Mistrzostwa Śląska w bokse pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta. Do turnieju zgłosiło się 107 zawodników z 22 śląskich klubów. Jest to rekord zgłoszeń biorąc pod uwagę tylko zawodników województwa śląskiego. Bardzo duży sukces odnieśli Dawid Lutyński oraz Damian Durkacz trenujący na co dzień w Spartanie pod okiem trenera Ireneusza Przywary i Braci Tokarz. Nasi podopieczni reprezentujący podczas tych Mistrzostw Barwy Gardy Gierałtowice spisali się na przysłowiowy medal pokazali charakter do walki oraz wysokie umiejętności techniczne, obydwoje wygrali swoje wszystkie pojedynki w ładnym stylu i zdobyli tytuły Mistrzów Śląska. Brązowy krążek do Knurowa przywiózł kolejny nasz zawodnik Bartosz Sacha. Na uwagę zasługuje fakt, iż Garda Gierałtowice wywalczyła Drużynowo I miejsce. Jak widać na załączonym obrazku podpisanie współpracy pomiędzy Gardą a Spartanem to strzał w dziesiątkę teraz tylko czekać na kolejne sukcesy naszego Teamu współpraca układa się rewelacyjnie . Gratulacje Chłopaki !!!

Categories: Bez kategorii