“… Aby osiągnąć sukces po pierwsze potrzebny jest talent, po drugie praca ale też ogromna rola mistrzów, trenerów oraz rodziców. Mamy ogromny potencjał oraz wspaniałych ludzi, zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych z których możemy być dumni…” tymi słowami Prezydenta miasta Knurowa Pana Adama Ramsa rozpoczęła się Gala Sportu 2014 roku. Klub Sportowy Spartan Knurów podczas tego wydarzenia miał najliczniejszą grupę sportowców reprezentujących sporty walki. 16 osób zostało nagrodzonych oraz wyróżnionych przez władze naszego miasta za wysokie wyniki sportowe w 2013 roku i godne reprezentowanie naszego miasta na turniejach w Polsce i Europie. Na fakt zasługuje że w naszym teamie znalazło się czworo Mistrzów Polski oraz dwóch reprezentantów Polski podczas Mistrzostwach Europy w kickboxingu. Spartan Knurów bierze udział w zawodach organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu, który jest największym związkiem zrzeszających Kluby zajmujące się szkoleniem o tematyce sportów walki. Tym bardziej cieszy fakt, że nasz klub zdobywa tak znaczące sukcesy. Nasz trener Sławek Tokarz został również wynagrodzony za wkład wyszkolenie swoich podopiecznych a szczególności za tytuły Mistrzów Polski, doprowadzenie Adriana i Olivi do Kadry Polski a największy sukces dla trenera to przede wszystkim zdobycie III miejsca drużynowo podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu gdzie stratowało 48 Klubów.Przedstawiamy listę nagrodzonych reprezentantów SPARTANA: OLIVIA KACZOR ADRIAN MATERNAKAROL GUZERA DAWID LUTYŃSKIKUBA MLECZKO DAMIAN DURKACZKRZYSZTOF MARCZUK BARTEK TOKARZKRYSTIAN PETRUSIEWICZ BARTOSZ SACHAJAKUB STANIK SEBASTIAN RYBAMATEUSZ KRĘPLEWSKI PATRYK KLETADANIEL GÓRKA MICHAŁ PIETRAS Zarząd oraz Trenerzy Klubu składają wszystkim zawodnikom wielkie Gratulacje i życzą dalszych sukcesów !!!„RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE „

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *