W sobotnie popołudnie w Krakowie odbyła się kolejna Liga K-1. Walki stały na bardzo wysokim poziomie ponieważ brali w niej udział doświadczeni zawodnicy. W barwach naszego klubu wystąpili Marcin „Wiewiór” Wiewiórka, który po bardzo dobrym pojedynku z zawodnikiem z klubu Halny Nowy Sącz odniósł jednogłośne zwycięstwo. Przeciwnik Marcina był liczony w pierwszej rundzie. Jakub Stanik, który toczył swój drugi pojedynek w swojej karierze mimo to nie przeszkodziło mu wygrać swoją walke. Jakub przeważał w każdej rundzie i pokazał bardzo ładną technikę. To tez spowodowało , iż nasz zawodnik został uznany Najlepszym Juniorem Turnieju za co otrzymał puchar. Mateusz Kręplewski, który z powodu kontuzji swojego przeciwnika nie mógł toczyć walki. Kolejny zawodnik Leszek Zajkowski po emocjonującym pojedynku musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego zawodnika z klubu Halny Nowy Sącz. Przeciwnik Leszka został uznany najlepszym seniorem Turnieju dlatego cieszy fakt z bardzo dobrej walki ze strony Leszka. Wszyscy zawodnicy SPARTANA bez wyjątku pokazali się z jak najlepszej strony. Nie zabrakło serca do walki, zaciętości i determinacji. A to jest cenione o wiele wyżej niż jakikolwiek werdykt sędziowski i daje nadzieje na przyszłość !!! Trenerzy Spartana Sławomir Tokarz i Paweł Górecki są bardzo mocno zadowoleni ponieważ to co uczą na treningu wychodzi w ringu są pełni optymizmu DZIĘKI CHŁOPAKI I WIELKIE GRATULACJE Z KOLEJNEGO UDANEGO TURNIEJU !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *