W dniach 24-25 maja 2014 roku w Bochni odbył się Puchar Polski w MMA. W tej prestiżowej imprezie stratowało około 150 zawodników z całej Polski, oczywiście nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Trener Krzysztof Marczuk do rywalizacji sportowej zgłosił 5 zawodników. Alma 61 była rozgrywana po raz pierwszy na trzech Oktagonach.Niezmiernie miło nam poinformować, że Krystian Petrusiewicz po bardzo dobrych walkach zdobył srebrny krążek Pucharu Polski jest to ogromny sukces dla naszego klubu. Oprócz Krystiana barw Spartan bronili również :Bartłomiej Tokarz, który robi coraz większe postępy w tej dyscyplinie sportu pierwszą walkę wygrał w trzeciej rundzie. W drugiej walce skrzyżował rękawice z zawodnikiem gospodarzy i w dogrywce po kontrowersyjnej decyzji sędziów przegrał. Dawid Iwaszkowski, który po zaciętym pojedynku przegrał pierwszą walkę w swojej karierze sportowej. Kolejny nasz zawodnik Michał Szuszkiewicz wygrał swój pierwszy pojedynek w bardzo ładny stylu. Trener Spartana Krzysztof Marczuk oprócz przygotowań swoich podopiecznych do startów w tym Turnieju postanowił również zawalczyć i była to dobra decyzja. Krzysiek do walki podszedł bardzo mocno skoncentrowany. Pokazał bardzo ładną technikę co przełożyło się na wynik wygranej walki. Cieszy nas wszystkich, że w Spartanie Knurów trenuje się na bardzo wysokim poziomie sportowym i zdobywamy sukcesy na Prestiżowych Turniejach.Jeszcze raz chłopaki WIELKIE GRATULACJE !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *