Nasz Klub wraz z naszym strategicznym sponsorem Panem Pawłem Kobylińskim przygotował kilkudniowe zgrupowanie dla naszych zawodników Damiana Durkacza i Dawida Lutyńskiego, którzy wystąpią podczas tegorocznej Olimpiady młodzieży, która rozpoczyna się pod koniec lipca w Świdnicy. Obóz w Ustroni w całości został sfinansowany ze środków klubowych i uprzejmość Pana Pawła. Trenerzy Ireneusz Przywara oraz Sławomir Tokarz stworzyli program szkoleniowy skupiający się głównie na przygotowaniu kondycyjnym. Miejmy nadzieje , że te zgrupowanie przyczyni się do wspaniałych sukcesów na najważniejszej imprezie w tym roku, gdzie występ dla każdego zawodnika jest zaszczytem. Jeszcze raz Klub dziękuje Panu Pawłowi, który od samego początku jest z nami i zawsze nas wspiera. PAWEŁ WIELKIE DZIĘKI !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *