8 listopada 2014 roku w Czechach odbyła się gala zawodowa na zasadach Muay- Thai oraz K-1.Nasz Klub reprezentowało 5 zawodników, którzy stoczyli ładne, zacięte pojedynki z Reprezentantami Czech. W pierwszej walce Turnieju Sebastian Ryba stoczył pojedynek z reprezentantem zaprzyjaźnionego Klubu Rywal z Gliwic i ten pojedynek sędziowie wypunktowali na korzyść naszego zawodnika. Sebastian skutecznie przyjmował ataki przeciwnika na podwójna gardę i oddawał celniejszymi uderzeniami. Kolejne dwa pojedynki z udziałem naszych spartiatów Bartka Lubczyka oraz Adama Witkowskiego stały na bardzo dobrym poziomie wyszkolenia technicznego natomiast zabrakło rutyny i obycia ringowego, obydwaj toczyli swoje pierwsze pojedynki i przegrali w dobrym stylu. Na duże słowa uznania zasługuje Jakub Stanik, który od początku pojedynku prowadził i kontrolował walkę. W trzeciej rundzie posłał swojego rywala z Czech na deski wygrywając przez nokaut. Walka wieczoru należała do naszego zawodnika Marcina Wiewióra. Podczas ważenia okazało się że przeciwnik Marcina jest o 7 kg cięższy. Po konsultacji z trenerem Marcin podjął rękawice. W walce od początku było widać przewagę Czecha. Ostatecznie Marcin Przegrał swój pojedynek. Wszyscy nasi zawodnicy zasługują na wielkie Gratulacje !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *