15 listopada w Oławie odbył się Turniej bokserski z okazji święta niepodległości. Swoją walkę stoczył nasz zawodnik Damian Durkacz trenujący w Spartanie pod okiem Ireneusza Przywary ,który bronił barw Gardy Gierałtowice. Damianek skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Wrocławia. Poziom wyszkolenia technicznego i przygotowania kondycyjnego pozwolił naszemu zawodnikowi odnieść pewne zwycięstwo w 2 rundzie poprzez techniczny nokaut. Pojedynek oceniono bardzo wysoko dlatego też otrzymał Puchar za najlepszego zawodnika turnieju w kategorii kadet. Trener Ireneusz Przywara powiedział: „ Damianek to chłopak o bardzo dużym talencie sportowym i wydaj mi się że jest to dobry materiał na Mistrza w najważniejszych imprezach sportowych. Damianka cechuje duża pracowitość na treningach oraz sumienność „ GRATULUJEMY !!! Jeszcze raz przypominamy, że współpraca pomiędzy Spartanem a Gardą przebiega w bardzo dobry sposób co można zauważyć po sukcesach jakie obydwa kluby odnoszą w ostatnim czasie.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *