29 listopada 2014 roku w Krapkowicach odbył się Turniej Submission Fighting. Walki polegały na rzutach, dźwigniach i duszeniach. Nasz klubu Spartan reprezentowało dwóch zawodników trenujących pod okiem trenera Tomasza Jabłonki. Każdy z zawodników stanął na podium!!! Adam WITKOWSKI stoczył dwa pojedynki, w półfinale walkę zakończył przed czasem i przeciwnik nie mógł kontynuować walki. W walce finałowej spotkał się z bardziej doświadczonym zawodnikiem jednak nie powstrzymało to naszego zawodnika. Adaś wygrał ten pojedynek również przed upływem regulaminowego czasu przez dźwignie zdobywając ZŁOTY MEDAL. Kolejny zawodnik naszego Klubu Dawid BIENIEK również spisał się na medal zdobywając BRĄZOWY KRĄŻEK z tej imprezy. Wielkie gratulacje chłopaki oraz serdeczne podziękowania dla Firmy HH Poland Pana Pawła Kobylińskiego.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *