Dwudziestu dwuch uczestników z Klubu Sportowego SPARTAN TEAM Knurów w dniach 08.02-14.02.2015 roku trenowało w górach pod okiem trenera Ireneusza Przywary i Sławka Tokarza. Uczestnicy byli zakwaterowani w hotelu SANGOS . Zgrupowanie miało charakter przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu sportowego. Głównym jego celem była poprawa zdolności motorycznych; wytrzymałościowo – siłowych. Zawodnicy poprawiali swoją wydolność tlenową poprzez marszobiegi i treningi na profesjonalnej sali wyposażonej w maty, oraz siłowni. Wszyscy mogli zapoznać się z szeroką gamą technik używanych w BOKSIE oraz MUAY THAI i poznać wiele różnych metod treningowych, sposoby relaksacji w sporcie. Oczywiście obozy organizowane przez nasza klub to nie tylko treningi lecz relaks, dobra zabawa i dużo śmiechu !!! Niebywałą atrakcją dla naszych zawodników były wspólne sparingi z klubem Gracie Barra Łódz gdzie trenuje obecna Mistrzyni KSW Karolina Kowalkiewicz, która w tym samym czasie uczestniczyła na zgrupowaniu. Cieszymy się bardzo, iż obozy organizowane przez nasz Klub cieszą się tak dużo popularnością. W tym roku chętnych było zdecydowanie więcej , niestety ze względów organizacyjnych mieliśmy ograniczoną liczbę miejsc. Postaramy się sprostać wyzwaniom organizując następny obóz sportowy. Na koniec trenerzy oraz zarząd dziękują wszystkim sponsorom przede wszystkim panu Pawłowi Kobylińskiemu, bez którego zorganizowanie takiego obozu graniczyło by z cudem.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *