W sobotę 21 marca w Rybniku odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR-u. W imprezie wzięło udział 82 uczestników z 25 klubów między innym z Czech, Krakowa, Nowego Sącza i Śląska. Barwy naszego Klubu broniło trzech zawodników Bartosz Sacha, który skrzyżował rękawice z starszym od siebie zawodnikiem z Bytomia i walka odbyła się w formie sparingu międzyklubowego. Pomimo, iż przeciwnik Bartosza był starszy to i tak nasz fighter pokazał dobre wyszkolenie techniczne. Jako drugi ze Spartana boksował utytułowany zawodnik Damian Durkacz, który również startował kategorie wyżej jako Junior. Mimo tego Damian wygrał w pięknym stylu jednogłośnie na punkty z zawodnikiem z Jaworzna. Jako ostatni do walki stanął Bartłomiej Samul w swoim drugim pojedynku w kategorii senior jednogłośnie na punkty wygrał z przeciwnikiem z Górala żywiec. Wszyscy chłopcy pokazali charakter i co można było zauważyć mocne wyszkolenie techniczne. Gratulacje Spartanie !

Categories: Bez kategorii