Damian Durkacz dostał kolejne powołanie na Konsultacje szkoleniowe w Szczecinie prowadzone przez trenerów Kadry Narodowej Polski między innymi Marcina Stankiewicza, które odbyły się w dniach 27 -29.03.2015 r. Kadrowicze trenowali na obiektach SDS. Zgrupowanie w którym uczestniczył nasz zawodnik to kolejne z cyklu, przygotowujące reprezentantów polski przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Boksie. Damian ma wielkie szanse aby dostał powołanie na tą bardzo ważną imprezę sportową. Podsumowaniem zgrupowania będzie start w kolejnej edycji tegorocznego cyklu Pucharu Ziem Nadbałtyckich, który rozegrany zostanie we Frankfurcie nad Odrą – mówi Marcin Stankiewicz. – Do startu obok gospodarzy i naszej drużyny zgłosiły się także zespoły z Danii i Izraela.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *