W środowe popołudnie 25 marca 2015 roku w sali knurowskiego kina odbyła się uroczysta Gala Sportu i Kultury, na której wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe i kulturalne w 2014 r. Z roku na rok przybywa przedstawicieli sportu i kultury, którzy zasługują na uhonorowanie. Za wyniki, sukcesy ale również promowanie miasta w Polsce i zagranicą oraz działalność w sporcie, specjalne nagrody przyznaje prezydent Knurowa.W czasie Gali Sportu i Kultury podziękowania płyną zarówno do tych, którzy codziennie pracują na jak najlepsze wyniki, ale również do osób, które motywują i przekazują swoją wiedzę. Jak co roku przyznano zarówno nagrody pieniężne, jak i specjalne wyróżnienia. Tym razem postawiono również na promocję rodzin aktywnie zajmujących się sportem.W Knurowie mamy zarówno mistrzów Polski, jak i tych, którzy odnoszą sukcesy na światowych arenach sportowych. Nasz Klub SPARTAN KNURÓW w tym roku reprezentowała najliczniejsza grupa zawodników w dziedzinie sportów walki w naszym mieście zdobywających sukcesy w 2014 roku. Te fakt cieszy wszystkich sypatyków naszego klubu jak równierz Trenerów. Przy tej okazji skaładmy Wam wielkie podziękowania za godne reprezentowanie barw SPARTANA oraz naszgo miasta. Poniżej przedstawiamy nagrodzonych i wyróżniownych:

Damian Durkacz – boks

Adam Witkowski – kickboxing

Mateusz Kręplewski – kickboxing

Olivia Kaczor – kickboxing

Marcin Maziarz – MMA

Bartosz Lubczyk – kickboxing

Bartosz Sacha – boks

Jakub Stanik – boks

Grzegorz Nowak – MMA

Dawid Bieniek – Submission Fighting

Sebastian Ryba – kickboxing

Jakub Mleczko – kickboxing

Ernest Śmiałek – boks

Ireneusz Przywara – Trener

Paweł Kobyliński – Działacz

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *