Damian Durkacz stoczył w dniu 28 marca 2015 roku we Frankfurcie nad Odrą kolejny bardzo dobry pojedynek z reprezentantem Niemiec. Puchar Ziem Nadbałtyckich dał się już poznać z dobrej strony w miniony weekend dochodziło do naprawdę ciekawych walk naszych zawodników z medalistami międzynarodowych imprez. Reprezentant Polski zawodnik Spartana Knurów pokazał bardzo dobry boks wygrywając jednogłośnie na punkty ze swoim przeciwnikiem. Damian pomimo, iż stosunkowo krótko trenuje tą dyscyplinę ( wcześniej trenował kickboxing pod okiem trenera Sławka Tokarza ) odniósł już bardzo znaczące tytuły na arenie krajowej oraz międzynarodowej, jest utalentowanym zawodnikiem naszego Klubu wypowiada się trener Ireneusz Przywara. Gratulację Damian !

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *