Ciężka praca po raz kolejny przyniosła rezultaty! Na znakomity wynik naszego teamu złożyły się trzy złote medale i jeden srebrny w low-kicku oraz w K-1. Krynica Zdrój w dniach 1-3 maja 2015 roku gościła uczestników Mistrzostw Europy juniorów i seniorów kickboxingu. Wręcz rewelacyjnie zaprezentowali się nasi juniorzy. Dwa złote medale w kat. do 71 kg zdobył Bartosz Lubczyk, nie dając cienia szansy swoim rywalom wyraźnie wygrywając swoje pojedynki . Kategorię do 63.5 kg zdominował nasz drugi zawodnik Mateusz Kręplewski , który również pewnie zwyciężył swoje walki. W turnieju brała udział równierz nasza zawodniczka Olivia Kaczor , która też nie zawiodła i wywalczyła godnie reprezentując barwy naszego Klubu srebrny medal w kategori K-1.Międzynarodowe zawody przyciągnęły zawodników z państw europy takich jak Czechy, Czarnogóra, Słowacja, Ukraina, Turcja, Mołdawia, Bośnia i Hercegowina oraz Polska. Impreza cieszyła się dużą frekwencją i zebrała nazwiska ze ścisłej czołówki europejskiej. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w kolejnych turniejach.WIELKIE GRATULACJE !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *