W dniach od 18 do 20 czerwca 2015 roku w Myszkowie odbył się kolejny 39 bardzo prestiżowy i mocno obsadzony turniej Bokserski o Czarne Diamenty. W ringu w tegorocznej edycji wystąpiło 93 zawodników w kategorii junior i kadet z Polski, Czech, Ukrainy i Niemiec. Nie zabrakło na tych zmaganiach naszego fightera z Knurowskiego Spartana Damiana Durkacza. Stoczył on trzy bardzo dobre pojedynki w swojej kategorii wagowej do 54 kg. W pierwszej walce turnieju skrzyżował rękawice z reprezentantem polski i w drugiej rundzie posłał swojego rywala na deski wygrywając przez techniczny nokaut. W kolejnej walce potwierdził, że jest bardzo dobrze przygotowany pod względem siłowo wytrzymałościowym i zwyciężył w pięknym stylu. W pierwszej rundzie posłał swojego przeciwnika do narożnika fundując mu techniczny nokaut. W finale turnieju czekał na naszego Spartana zawodnik z Czech, który w tegorocznych Mistrzostwach Europy doszedł do ćwierćfinału. Damian podszedł do walki skoncentrowany wiedział, że musi pokazać swój mocny styl walki jak chce wygrać. Walka toczyła się pod dyktando naszego pięściarza, wyprowadzał celne kombinacje, które dochodziły do celu. Ostatecznie sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo naszego zawodnika 3:0.Trener Ireneusz Przywara po walce swojego zawodnika powiedział “… Damian stoczył walkę życia…udowodnił, że należy obecnie do czołówki …” WIELKIE GRTULACJE BO JEST TO WIELKI SUKCES NASZEGO KLUBU !!!

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *