3 października zawodnicy Klubu Sportowego Spartan Knurów, podopieczni trenerów Tomasza Jabłonki i Przemysława Wejnera wystartowali w Mistrzostwach Śląska ALMMA w Świętochłowicach. Spartanie rywalizowali w kilku konkurencjach, a wyniki, jakie osiągnęli pokazują, iż są w świetnej formie. Adam Witkowski zdobył złoty medal w kat. 61 kg NoGi w Brazylijskim ju-itsu. Bez problemu rozprawił się z rywalami z wyższej kategorii wagowej i zdobył złoty medal w kat. 66 kg oraz kolejne złoto po trzech zwycięskich pojedynkach w formule MMA pierwszy krok 61 kg. Jego klubowi koledzy zdobyli srebrne medale – Zygmunt Kulczyna w MMA senior ograniczona formuła 77 kg oraz Marcin Maziarz 93 kg BJJ NoGi. Gościem specjalnym na świętochłowickich zawodach był zawodnik KSW Marcin Różalski, który dekorował zwycięzców poszczególnych kategorii. Trener Tomasz po zawodach powiedział : Adam to zawodnik , który realizuje taktyczne założenia ,a do tego słucha wskazówek podczas walki. Dzięki temu nie dał szans żadnemu z przeciwników i w jeden dzień zwyciężył w trzech kategoriach ! Walcząc nawet z przeciwnikami z wyższej kategorii wagowej ! Cieszy mnie fakt że wszyscy moi podopieczni, których trenuje w Spartanie zdobyli cenne medale.

Categories: Bez kategorii