17 października w Środzie Śląskiej w siłowni Atletica odbyły się V otwarte Mistrzostwa Powiatu Sieradzkiego w wyciskaniu sztangi leżąc. Turniej odbył się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Środy Śląskiej, Starosty Powiatu Średzkiego, Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, WKS- Sekcja Podnoszenia Ciężarów. Były to pierwsze tego typu zawody, w których uczestniczył nasz klubu. Reprezentant Spartana Błażej Łodo podczas tych zmagań odniósł dla naszego klubu historyczny sukces zdobywając II miejsce w kategorii wagowej do 100,0 kg Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów :1.Patryk Kozieł – Rewers Bystrzyca Kłodzka – 215 kg2.Błażej Łodo – Spartan – 200 kg 3.Tomasz Napierała – Wronki – 190 kg 4.Łukasz Gajdulewicz -Sudety Międzylesie – 162,5 kg5.Paweł Pańków – Wołów Wiking Siłownia – 157,5 kg 6.Krzysztof Marcin Strzelec – Siłowni Atletica Środa Śląska – 150 kg 7.Andrzej Kachel – Sudety Międzylesie – 137 kg Cieszy nas fakt że Spartan Knurów pomaga spełniać marzenia mieszkańców naszego miasta i nie tylko. I jak widać zawodnicy naszego klubu stają na podium nie tylko w sportach walki ale też w innych pokrewnych dyscyplinach Wielkie Gratulacje Błażej idziemy za ciosem …

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *