Zawodnicy Spartana Knurów w minioną sobotę 12 grudnia 2015 roku w pięknym stylu zakończyli sezon sportowy zdobywając cenne medale. W Krapkowicach odbyły się już IV Międzynarodowe Mistrzostwa Submission Fighting. Do mocno obsadzonego turnieju gdzie rywalizowało blisko 120 zawodników trenerzy Tomasz Jabłonka i Przemysław Wejner wystawili czteroosobową reprezentację Spartana, aż 3 z nich zdobyło medale. Marcin Maziarz rywalizował w seniorach do 95 kg stoczył podczas tych zmagań 2 walki z których jedną walkę wygrał przed czasem w dogrywce, natomiast w walce finałowej wygrał na punkty. Nasz fighter udowodnił, że jest dobrze przygotowany technicznie zdobywając Złoty Medal. Kolejny zawodnik Adam Witkowski potwierdził że należy do czołówki zawodników w swojej konkurencji startując w formule średnio zaawansowani zdobywając Srebrny Medal. Oddał dwie walki, z czego pierwszą wygrał przed czasem w 16 sekundzie pojedynku przez dźwignie na staw skokowy. W drugiej walce zastosował niedozwoloną technikę i niestety został zdyskwalifikowany. Adam startuje również w w walkach na zasadach MMA i właśnie z przyzwyczajenia wykorzystał technikę charakterystyczną dla tej formuły walki a zabronionej w BJJ. Adam to bardzo dobry, utalentowany młody zawodnik, o którym na pewno jeszcze usłyszmy w nadchodzącym 2016 roku. Kolejny tym razem Medal brązowy zdobył nasz najmłodszy i początkujący zawodnik Adam Długaszek, który pomimo błędu organizatorów, którzy zakwalifikowali go jako seniora nie przejął się tym zbytnio i pomimo braku doświadczenia stoczył bardzo dobre walki. Wszystkim naszym Fighterom po raz kolejny dziękujemy za godne reprezentowanie naszego Klubu i Miasta Wielkie Wielkie GRATILACJE !!!

Categories: Bez kategorii