W miniony piątek w Łodzi odbyła się pierwsza edycja gali EFM Show (European Fight Masters). Wśród wielu mocnych nazwisk znalazł się również nasz zawodnik, Marcin Maleszewski, który do tej walki przygotowywał się zarówno w Spartanie jak i w katowickim Silesian Cage Club. Na przeciwko Marcina stanął doświadczony Fin, wchodzący do walki z dorobkiem 10 walk zawodowych na swoim koncie – Toluomas Gronvall. Dla Marcina było to największe wyzwanie dotychczas. Po trzech rundach zwycięstwo decyzją sędziów zasłużenie powędrowało w stronę zawodnika z Finlandii, a Marcin po dwóch zwycięstwach z rzędu zaznał pierwszej zawodowej porażki. Nie jest to ostatnie słowo naszego zawodnika w federacji. Marcin związał się z EFM na dłużej i po chwili odpoczynku wraca do pracy, by kolejny występ zapisać na swoją korzyść.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *