30 czerwca 2021 roku o godzinie 16:00 i 18:15 adepci trenujący w Spartanie kickboxing zarówno w grupie zaawansowanej i początkującej, brało udział w egzaminie na stopnie szkoleniowe Polskiego Związku Kickboxingu PZKB. Egzamin został podzielony na dwie grupy wiekowe dzieci oraz młodzież i dorośli. Egzaminatorem był trener, posiadacz pierwszego stopnia mistrzowskiego 1 DAN PZKB – Sławomir Tokarz. Razem z nim egzamin przeprowadzali trener Przemysław Wejner oraz trener Kadry Narodowej Kobiet w boksie Adam Spiecha. Bardzo dziękujemy Trenerowi Adamowi za poświęcony czas i mnóstwo cennych wskazówek. Ciężko przepracowany okres treningowy Naszych zawodników zaowocował. Niebawem pierwszy sprawdziany Naszej drużyny dzieci, młodzieżowców oraz dorosłych na krajowych matach i ringach gdzie będzie im walczyć o tytuł najlepszego w Polsce.

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *