W dniu 8 czerwca 2022 roku w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce -Leszczynach odbyła się uroczysta Gala Sportu i Kultury. W trakcie Gali między innymi wręczone zostały stypendia, nagrody i dyplomy za wysokie wyniki sportowe osiągnięte w 2021 roku. ▶️Poraz kolejny wśród stypendystów sportowych znalazła się Nasza zawodniczka:💯Małgorzata Tkocz ▶️Nagrodę pieniężną otrzymali również ćwiczący w naszym Klubie 💯 Tymoteusz Szymura💯Marcin MaleszewskiDziękujemy Burmistrzowi Wiesławowi Janiszewskiemu i włodarzom miasta Czerwonka – Leszczyny za przyznanie stypendium i nagrody wymienionym zawodnikom. Te wyróżnienia stanowią wsparcie finansowe zawodników i motywują nas do dalszej ciężkiej pracy.Dla wszystkich nagrodzonego zasłużone gratulacje ⚡️🔥💥

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *