➡️ 20 grudnia 2022 roku o godzinie 16:00 i 18:30 adepci trenujący w Spartanie kickboxing zarówno w grupie zaawansowanej i początkującej, brali udział w egzaminie na stopnie szkoleniowe Polskiego Związku Kickboxingu PZKB.

➡️Egzamin dla 48 osob został podzielony na dwie grupy wiekowe dzieci oraz młodzież i dorośli. Egzaminatorem był trener, posiadacz pierwszego stopnia mistrzowskiego 1 DAN PZKB – Sławomir Tokarz. Razem z nim egzamin przeprowadzali trener Przemysław Wejner oraz trener Ronin Łaziska Górne Ireneusz Pietrasz. Bardzo dziękujemy Trenerowi Irkowi za poświęcony czas i mnóstwo cennych wskazówek.

➡️Ciężko przepracowany okres treningowy Naszych zawodników zaowocował. Niebawem kolejne sprawdziany Naszej drużyny dzieci, młodzieżowców oraz dorosłych na krajowych matach i ringach gdzie będzie im walczyć o tytuły najlepszych w Polsce

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *